Ciekawostki

Suknie czarownic

Elfickie, magiczne, nieco groteskowe… Czarownica – jak każda kobieta – zmienną jest.

Dereszowska i Stenka stawiają na czerń

Podczas nagrania Wigilii z Chopinem zarówno Danuta Stenka, jak i Ania Dereszowska postawiły na ponadczasową czerń.

Brzoskwiniowa sukienka Anji Rubik

W ubiegły piątek w Galerii Space w Warszawie można było spotkać robiącą za oceanem karierę, polską modelkę Anję Rubik. Zjawiła się tam za sprawą fotografa Marcina Tyszki, który zainspirowany urodą Anji, zatrudnił ją jako modelkę do swojego wernisażu. Anja na pokazie zjawiła się w przepięknej, asymetrycznej sukni, w kolorze brzoskwini i czarnych legginsach, przykuwając tym samym uwagę wszystkich gości i fotoreporterów.

Doda i Maryla w sukienkach za 50 tys. zł.

TVP jako organizator tegorocznego Sylwestra ma przed sobą trudny orzech do zgryzienia. Zatrudnienie Dody i Maryli Rodowicz okazało się nie lada problemem. Obie „królowe” próbują za wszelką cenę udowodnić, że to właśnie one są w Polsce najgorętszym produktem na rynku muzycznym. Jak donosi dziennik Super Express obie artystki zażyczyły sobie sukienek za ponad 90 000 zł. I chociaż prawdziwa królowa nie poskąpiłaby pieniędzy na sukienkę, nasze gwiazdy chcą wycisnąć z TVP, ile tylko się da.

Interesują cię co noszą celebryci w czasie ważnych uroczystości. Tutaj znajdziesz najświeższe informacje o sukniach znanych ludzi z show biznesu oraz komentarze na temat ich strojów.
Subskrybuj zawartość