Jak wybrać sukienkę?

Znajdź odpowiednią sukienkę, która będzie nie tylko zachwycać, ale i podkreśli walory twojej urody i figury.

Znajdź swoją wymarzoną sukienkę

Jaką sukienkę wybrać?

Wybór sukienki

Zazwyczaj wybór sukienki zależy od charakteru spotkania. Często zdarza się, że już rodzaj zaproszenia zdradza nam, jaki strój powinnyśmy wybrać - w zależności czy będzie to formalne, czy bardziej luźne spotkanie.

Niestety czasami, nawet znając charakter spotkania możemy napotkać wiele trudności, związanych z wyborem sukienki, np. czy ma ona być długa czy krótka.

Generalnie trzymaj się zasady: im później spotkanie ma się odbyć (po godz. 18.00), tym strój powinien być bardziej elegancki. Długie sukienki zarezerwowane są przede wszystkim na bardzo wykwintne bale i uroczyste spotkania.

Sukienka idealnie dopasowana

Nie ma nic gorszego niż źle dopasowana sukienka. Dlatego pamiętaj, że przed wyborem odpowiedniej sukienki ważne jest, by była ona dobrze dopasowana do twojej sylwetki i dobrze na niej leżała. Pamiętaj, że ciemne kolory i proste cięcia (np. sukienki w kształcie litery A) leżą dobrze niemal na każdej figurze.

Nie bój się eksponować swoich najlepszych cech. Jeżeli masz piękne oczy, podkreśl je odpowiednim makijażem, upiętymi do tyłu włosami i błyszczącą biżuterią w podobnym kolorze. Jeżeli nie jesteś pewna, które zalety swojego wyglądu podkreślić, możesz poprosić o pomoc przyjaciółkę bądź rodzinę. Oni na pewno postarają się spojrzeć na ciebie bardziej krytycznym okiem i podpowiedzą ci co powinnaś zatuszować, a co wyeksponować.