Modne sukienki

Co sezon na wystawach sklepowych pojawiają się nowe modne sukienki, które kuszą nas nowym wzorem, fasonem i kolorem. Czy warto jednak podążać za sukienkową modą i czym właściwie cechują się zawsze modne sukienki?

Modne sukienki

Modna biała sukienka
Ponadczasowa biała sukienka o prostym kroju zdobiona delikatną falbanką u dołu.

Modna sukienka
Sukienka w stylu hippe z efektywnymi dodatkami to propozycja dla bardziej odważnych kobiet.

Wiele z Was pewnie zadaje sobie pytanie, jaka jest teraz moda na sukienki? Dowiedz się, jakie są najmodniejsze sukienki: wieczorowe, wizytowe, młodzieżowe weselne czy po prostu na dzień.

W tym sezonie najmodniejszą tkaniną na sukienki będą koronki, zarówno – delikatne pełne romantycznego nastroju, doskonałe na sukienki odcinane w talii, jak i- wyraziste, fakturowe - nakładane warstwowo jedne na drugie oraz geometryczne, futurystyczne, które można łączyć z intensywnymi, krzykliwymi kolorami.

Obecnie następuje w świecie mody renesans lat osiemdziesiątych. Krój sukienek tamtego czasu wykonany jest z najnowocześniejszych tkanin. Powrót reguł z poprzednich dwóch dekad ma więc odznaczać się w kreacjach sukienkowych następującymi cechami: wyraźnie zarysowaną sylwetką, głęboko wykrojonymi pachami, uwydatnionymi ramionami.

W sezonie jesień - zima sukienki mogą być jak jedna wielka biżuteria. Tkaniny mają pełnić funkcję tła dla obsadzonych na nich kryształów, cekin i kamieni. Sekret stroju biżuteryjnego kryje się w braku biżuterii. Tak udekorowana sukienka wyklucza obecność pierścionków, naszyjników, kolii. Kwintesencja tego stylu - to precjoza na szlachetnych materiałach. Takie sukienki można ubierać zarówno na dzień jak i na wieczór.

Jakie sukienki jeszcze warto zobaczyć?

Komentarze

fajna ale sa jeszcze

fajna ale sa jeszcze fajniejsze ;)

Mam podobną sukienkę jak

Mam podobną sukienkę jak ta pierwsza. Była kupiona w Modzie Polskiej w latach 80 - tych. Teraz może w niej chodzić moja córa.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.