Najmodniejsze sukienki

Wraz z nastaniem wiosny do sklepów napływają nowe modele sukienek. I znów pojawia się odwieczny problem - jaką sukienkę kupić, by była ona najmodniejsza w tym sezonie? Przeczytaj nasze wskazówki i ciesz się swoją najmodniejszą sukienką.

Najmodniejsza biała sukienka
Biała, prosta sukienka ozdobiona szerokim paskiem to stylizacja, która nigdy nie wychodzi z mody.

W tym sezonie najmodniejsze będą sukienki w kształcie trapezu, a więc rozszerzające się ku dołowi. To propozycja idealna dla pań o szerokich biodrach, które chciałyby je ukryć. Dominować będą także zwiewne sukienki, wykonane z delikatnych materiałów oraz te o niesymetrycznych kształtach i cięciach.

Powrót do szalonych lat 70. I 80.

Najmodniejsza sukienka

Moda podobnie jak historia lubi się powtarzać. W tym sezonie zauważyć można zdecydowany powrót do lat 70 - tych i 80 - tych. Przed wyjściem na zakupy, proponujemy najpierw przeszperać naszą szafę, szafę naszych mam czy babć, bo być może znajdują się tam najmodniejsze sukienki, które będą o wiele bardziej oryginalne niż te zakupione w sklepie. Pamiętajmy bowiem, że te sklepowe sukienki jedynie bazują na trendach sprzed 20 - tu czy 30 - tu lat. Najmodniejsze sukienki to te o zdecydowanych wzorach, często długie do samej ziemi. Lata 70 -te i 80 - te, to przede wszystkim haft, dlatego też najmodniejszym elementem sukienek będzie ten ręcznie robiony. Długie sukienki w białych kolorach, z kontrastowym haftem, to strzał w dziesiątkę! Nadal modne będą sukienki przewiązywane w pasie, podkreślające talię, oraz te odcinane pod biustem.

Kolorami, które zdominowały kolekcje wiosna lato 2009 są przede wszystkim zieleń, brązy, biel, czy ecru. Również utrzymujące się od kilku sezonów szarości będą nadal na topie, podczas gdy fiolety będą powoli ustępować.

Trendy na najmodniejsze sukienki mogą być już zauważone w naszych sklepach. Talji Weijl czy H&M już wprowadziły swoje linie najmodniejszych sukienek. Wiosenna kolekcja Orsaya wykorzystuje najmodniejsze w tym sezonie kolory-stawiając głównie na brązy, zielenie i odwiecznie modny jeans. Cubus zaś stawia na ostre i zdecydowane wzory sukienek oraz niesymetryczne cięcia. Większość sukienek z kolekcji Cubusa jest długa, choć nie brakuje też tych nieco krótszych.

Komentarze

Jest piękna, szkoda, że

Jest piękna, szkoda, że nie dla mnie.

Wow!!!!!!!!!!!! Ta pierwsza

Wow!!!!!!!!!!!! Ta pierwsza rewelacja. Bardzo, bardzo subtelna . Wyjątkowa!!!!!!

Dodaj nowy komentarz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.