Pokazy mody sukienek

Pokaz mody sukienek

Pokazy mody i prezentowane na nich sukienki, zawsze wzbudzały wiele emocji. Głosy w sprawie sukienek na pokazach mody są podzielone. Czy zatem warto wydawać fortunę na sukienki od najlepszych projektantów?

Znane aktorki czy piosenkarki z dumą noszą na sobie sukienki z metką, pochodzące prosto z najnowszych pokazów mody. Wydają na nie duże pieniądze tylko po to, by móc pochwalić się najnowszą sukienką od Valentino czy Versace. Po drugiej stronie stoją zaś ci, którzy uważają, że nigdy nie założyliby na siebie prezentowanych na pokazach mody sukienek.I nie chodzi tu tylko o cenę. Często takie sukienki są do przesady „modne”, przerysowane i ekstrawaganckie, a co za tym idzie i niepraktyczne.

Wśród zaprezentowanych na najnowszych pokazach mody propozycjach projektantów na sezon wiosna-lato 2009 dominują świeże, żywe i bardzo owocowe kolory - od jaskrawych zieleni, poprzez błękity aż do soczystej żółci czy oranżu. Prezentowane suknie sięgają w większości przed kolano, odsłaniając nieco ciała i podkreślając jednocześnie kobiecą sylwetkę. Sukienki posiadają również zdobienia w postaci doszywanych kwiatów, koralików czy widocznych marszczeń.