Sukienki gwiazd

Marzysz o tym, by wyglądać jak gwiazda, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć? Dzięki naszym poradom na pewno osiągniesz wymarzony efekt!

Sukienki gwiazd
Sukienka gwiazdy
Połączenie delikatnej sukni z eleganckim, drogim futrem to stylizacja praktykowana przez większość gwiazd.

Podpatrujemy sukienki znanych gwiazd, zachwycamy się ich wizerunkiem i same marzymy o podobnym wyglądzie. Nasze zachowanie jest całkiem uzasadnione. Uczymy się po prostu bycia piękna i elegancką, z tak zwana klasą. Ale i w tym przypadku musimy zachować zdrowy rozsądek, gdyż niekiedy salonowe lwice chcąc uchodzić za znawczynie mody – stają się po prostu – czasem – jej ofiarami i obnażają swoje bezguście.

Ale przejdźmy do tych szykownych i pełnych elegancji sukienek gwiazd, na przykład czarnej sukni projektu Moschino, w której Izabella Scorupco wzbudziła kilka lat temu powszechny zachwyt na wielkiej gali. Sukienka gwiazdy, platynowy kolor włosów i wieczorowy makijaż podkreśliły jeszcze bardziej jej nieprzeciętna urodę. Dla odważnych i ekscentrycznych kobiet wzorem mogą być sukienki gwiazd na wzór stylu Pameli Anderson. Otóż - tak – mocno eksponują one kobiece wdzięki: wyraziście, głęboko wycięty dekolt, suknie ściśle przylegające do zgrabnej, kształtnej sylwetki, odsłonięte ramiona lub - i - plecy. Przy takiej sukience gwiazdy, także ciało musi być odpowiednio ujędrnione i mieć zachwycającą karnację. Długie blond włosy sprawiające wrażenie pozornego bałaganu na głowie,buciki właściwie wyważone i w takiej sukience na wzór gwiazdy możemy być jej sobowtórem. A jaki kolor ma sukienka gwiazd, takich jak owa czarująca blondynka? Efektownie Pamela wygląda w barwie ciemnego wrzosu lub klasycznej czerni.

Pełne blasku sukienki wieczorowe gwiazd są widoczne u Justyny Steczkowskiej. Doskonale uwydatniają nienaganność sylwetki artystki. Sukienki polskich gwiazd odznaczają się słusznym ascetyzmem w zakresie doboru biżuterii. Czarujące, pełne smaku są modne sukienki gwiazd w wydaniu Ewy Kuklińskiej. Prosty krój sukienki w kolorze morelowym z wyważonym dekoltem, ozdobionym perłowym naszyjnikiem. Zaś niezwykle kobieca figura Beyonce doskonale prezentuje najpiękniejsze sukienki gwiazd. Uwagę widzów przyciągają pokazy, w których występują gwiazdy. Sukienki, w jakich się prezentują, mogą podsunąć wiele pomysłów do powielenia. Popularność i sympatię odbiorców zdobywa program taniec z gwiazdami. Sukienka pełni wówczas znaczącą rolę. Musi przyciągać wzrok, stanowić o swobodzie ruchów w rytm muzyki i emanować oryginalnością. Sukienki z tańca z gwiazdami zwykle mają fantazyjny dół, który nie może krępować ruchów tancerki. Owe sukienki w tańcu z gwiazdami wspaniale się układają, odsłaniają gibkie sylwetki, do jakich należy nienaganna figura Edyty Herbuś. Sukienki uczestniczek tańca z gwiazdami zawsze zwracają uwagę, ale raczej nigdy nie szokują. Tylko pozazdrościć panom, którzy tańczą z kobiecymi gwiazdami. Sukienki płci niewieściej są zwiewne i lekkie jak mgiełki. Partnerzy też na pewno to czują. Sukienki gwiazd pokazują, że u kobiety najważniejsza jest właśnie kobiecość. Udowodniły ten sposób myślenia zarówno letnie sukienki gwiazd, jak i te - na specjalne okazje.

Komentarze

Nie no spoko ta sukienka:)

Nie no spoko ta sukienka:)

Byłam gwiazdą na swoim

Byłam gwiazdą na swoim ślubie. Miałąm dół sukienki podobny do tej na zdjęciu.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.