Sukienki karnawałowe - porady od stylistki

Karnawał tuż tuż, a ty jeszcze nie wybrałaś odpowiedniej sukienki. Nie panikuj! Dzięki naszym poradom na pewno będzie Ci łatwiej znaleźć idealną suknię karnawałową.

Sukienki na karnawał
Sukienka karnawałowa
Szalej w czasie karnawału i eksperymentuj ze swoim strojem - efektowna maska, długie rękawice czy bufiasta suknia - to jest to!

Sukienki karnawałowe czekają na swój czas i swoje wyjścia. Za oknem zima, biały krajobraz, a sukienki karnawałowe, zwykle - w kroju przypominają letni strój. Sukienki karnawałowe mają zróżnicowaną długość i kolorystykę. Sukienka karnawałowa powinna być przede wszystkim dobrana do sylwetki. W sklepach roi się od propozycji sukienek karnawałowych. A my w tym nadmiarze musimy wybrać taką sukienkę karnawałową, która najpełniej pokaże naszą kobiecość, podkreśli walory sylwetki - i - przede wszystkim zatuszuje niedoskonałości.

Jeżeli jesteś filigranową kobietką, masz zgrabne nogi i mały biust - zdecyduj się na krótką sukienkę karnawałową na cieniutkich ramiączkach. Poszukaj sukienki karnawałowej z falbanką na wysokości biustu. Takie rozwiązanie w postaci kolejnej warstwy materiału, uczyni złudzenie większego biustu. Zalecana długość sukienki karnawałowej, czyli mini – przyciągnie wzrok właśnie do nóg.

Gdy jesteś posiadaczką wydatnego biustu, skuś się na sukienkę karnawałową na wzór lat pięćdziesiątych – to jest – sukienkę sięgającą przed kolana, ale rozkloszowaną i odcinaną w pasie. Sukienka karnawałowa w tym stylu ma dekolt, który podkreśli Twoje piersi. Kolor sukienki karnawałowej zależy już od Ciebie. Pamiętaj jednak, aby delikatne obuwie było utrzymane w podobnej tonacji kolorystycznej co sukienka karnawałowa.

Jeśli masz nieco okrągłe kształty, na balu karnawałowym wystąp w czarnej sukience o asymetrycznym fasonie. Taka sukienka karnawałowa także może sięgać kolan, ale z boku będzie zaskakiwać półokrągłym wycięciem do połowy uda. Wtedy spojrzenia będą na pewno kierowane na zgrabne nogi i biodra.

Kobiety wysokie, które nie chcą pokazać nóg, niech wybiorą długą, dobrze przylegającą do ciała sukienkę karnawałową, utrzymującą się na piersiach, bez żadnych ramiączek. Do takiej kreacji będą pasować długie rękawiczki w kontrastowym kolorze i stosowna biżuteria wypełniająca duży dekolt.

Szalej w czasie karnawału i eksperymentuj ze swoim strojem - efektowna maska, długie rękawice czy bufiasta suknia - to jest to!

Komentarze

Jesteście boscy. Tego

Jesteście boscy. Tego właśnie szukałam.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.