Sukienki na wiosnę

Wiosna to czas gdy wszystko wokół nabiera kolorów. Postaraj się aby i Twoje stroje były w żywych, intensywnych wiosennych kolorach.

Modne sukienki na wiosnę

Suknia na wiosnę
Wiosną postaw na żywe kolory, takie jak np. czerwień.

Sukienki hippie to przede wszystkim powrót do lat 80 - tych. Luźne, długie aż do samej kostki sukienki to hit tego sezonu. Sukienki w stylu hippie mają często żywe kolory i kwiatowe wzory. Do takiej sukienki idealnie pasować będą sandałki czy buty na koturnach i koniecznie okulary przeciwsłoneczne z dużymi plastikowym oprawkami na styl lat 60 -tych lub 80 - tych. Nie zapominajmy również o dużych drewnianych bransoletach i... rzemyku, który w tym sezonie powraca do łask.

Sukienka na wiosnę

Kolejnym dominującym nurtem w sukienkach na wiosnę są duże geometryczne wzory. Do takich sukienek najlepiej dobierać stonowane dodatki i proste buty, tak, by całość nie wyglądała zbyt karykaturalnie. Wśród sukienek na wiosnę dominować będą również sukienki w kolorze ciała - a więc delikatne beże, róże, czy kolory mleczne, ale również kolory ostre, takie jak: intensywny granat, fiolet, zieleń czy żółć.

W sezonie wiosennym stawiamy przede wszystkim na kolor. Bardzo modne są zatem korale i torby o intensywnych kolorach, które mają za zadanie dopełnić i podkreślić naszą wiosenną sukienkę.

Na sezon wiosenny zauważyć więc można olbrzymią różnorodność stylów i kolorów, dzięki czemu każda z nas będzie mogła znaleźć idealną sukienkę na wiosnę, tak, by podkreślała ona nie tylko urodę i figurę, ale przede wszystkim osobowość każdej z nas.

Komentarze

Już nie mogę się

Już nie mogę się doczekać wiosenki. Wreszcie wskoczę w sukienki. Dzięki za cenne rady.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.