Suknie ślubne - jak wybrać, by wyglądać jak księżniczka

Każda z nas przed pójściem do sklepu ma w głowie wizję tego, jak wymarzona suknia ma wyglądać. Znalezienie upragnionej sukni wymaga często czasu, jednak warto się poświęcić- by czarować wszystkich w czasie wesela

Sukienki ślubne

Zanim zostaniesz Jego żoną .. tą ... wymarzoną i wyśnioną zastanawiasz się..., jaką suknię ślubną wybrać? W jakim stylu pojawić się w tak ważnym w życiu dniu?

Suknia ślubna
W pięknej białej sukni z długim trenem na pewno oczarujesz wszystkich gości.

Decyzja ta na pewno ściąga niejednej przyszłej pannie młodej sen z oczu. Wybór możliwości jest przecież ogromny! Wątpliwości zapewne znikną z chwilą odwiedzin salonów z kreacjami takich firm, jak: Dagnez, Linea, Cymbeline,Mystique - czy - pracowni krawieckich. To właśnie wtedy ustalimy ostatecznie czy chcemy wyglądać skromnie, czy jak królowe, a może wtedy zrozumiemy, że naprawdę jesteśmy romantyczkami.

Jeśli chcesz wyglądać bardzo dziewczęco i niepowtarzalnie, ucieszysz się, że twoja suknia ślubna ma fason dziewiętnastowiecznego stroju ludowego, składającego się z halki i koszuli, któremu dodatkowego uroku dodają cieniutkie ramiączka. A gdy zdecydujesz się na suknię ślubną, także bardzo prostą, bo pozbawioną wszelkich ozdób, z odkrytymi ramionami, sprawiającą wrażenie klasycznej sukni wieczorowej, to pamiętaj, by była w kolorze ecru. Do takiej sukni spraw sobie rękawiczki – oczywiście - długie ... i ... szykowny welon.

W sam raz dla Ciebie może też okazać się gorset powleczony jedwabiem albo kreacja ozdobiona na dole różami, drapującymi tkaninę.

A co powiesz na model gładkiej sukni z koronkowym bolerkiem i motywem kwiatowym na ramieniu? Na pewno odkryjesz w nim czar stylu retro..., więc koniecznie uzupełnij go ażurowymi rękawiczkami i welonem.

Zapewne niektóre przyszłe żony – te umiłowane, ukochane, zapragną nieco ekstrawagancji i zakupią na przykład dwuczęściową suknię w klimacie dworskim. Pamiętajmy jednak, że ona jest odpowiednia dla wysokich i szczupłych niewiast. Pełniejsze kształty wymodelować może tylko gorset.

Lekkości i nowoczesności zasmakujemy, decydując się na mini i szyfonowe falbanki.Ta propozycja to „strzał w dziesiątkę” dla filigranowej panny młodej.

Komentarze

fajne zdjęcie

fajne zdjęcie

Jestem w trakcie obchodzenia

Jestem w trakcie obchodzenia sklepów. Dziękuję , za pomoc na co zwrócić uwagę.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.